Ana Sayfa | Bize Ulaşın | Türkçe | English
26 Mayıs 2017 Cuma  
  Firma Bilgisi
Maersk Denizcilik A.Ş.
Merit Gemicilik ve Tic. Ltd. Şti. 1989 yılında, düzenli konteyner hatlarına acentalık hizmeti vermek üzere Mersin'de kuruldu. 1989 yılından 1993 yılına kadar birçok düzenli konteyner hattına acentalık hizmeti veren Merit Gemicilik 1993 yılında Maersk Line Türkiye Genel acentası olarak atandı. Bu atamayla birlikte, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Türkiye'nin çeşitli yerlerinde ofisler açarak genişlemeye başladı. 2000 yılı içinde Maersk Sealand ile yapılan ortaklık anlaşması sonucu, acentalık hizmetleri, merkezi İstanbul'da bulunan Maersk Denizcilik A.Ş. tarafından yürütülmeye başlandı.

Maersk Denizcilik A.Ş. olarak, İstanbul, İzmir, Mersin ve Bursa şehirlerinde kendi ofislerimizde hizmet vermekteyiz. Türkiye'de kendi gemilerimiz ile sabit günlü uğraklarla en çok limana hizmet veren hat olmaktan gurur duymaktayız.

Maersk Denizcilik olarak, müşterilerimizin yüklerini Türkiye'nin neresinde olursa olsun depolarından teslim alabilmekte ve Maersk Sealand'in haftalık sabit günlü seferleri ile İzmir, İstanbul, Gemlik ve Mersin limanlarından en uygun olanını kullanarak dünyanın hemen her yerine taşıyabilmekteyiz.

Hizmetlerimizin aksamaması için hem aktarma limanlarında, hem de Türkiye'de uğrak yaptığımız limanlarda, operasyonlar kendi personelimiz tarafından yürütülmektedir. Ayrıca; İstanbul, İzmir ve Mersin'de konteyner forkliftlerimiz müşterilerimize hizmet vermektedir. Kardeş kuruluşumuz Merit Gemicilik'in 170 araçlık çevreye uyumlu EURO 2 standartlarındaki, Türkiye'nin en genç taşımacılık filosu yurtiçi konteyner taşımasında "just in time" servis vermemizi sağlamaktadır.
Toplam 0 sonuç, 1 sayfada listelendi.    
<<    >>
Tarihİlan BaşlığıYerİş Alanı


2010 © Profil International Her hakkı Profil International adına saklıdır
Türkiye İş Kurumu - Özel İstihdam Bürosu İzin Belge No: 26 Tarihi: 22.01.2008
4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınmamaktadır.
Produced by Netwise-Praksis